Příběhy Čechů

Kdysi jsem měla hodně toxické a nezdravé vztahy a žila jsem v depresích. Pak jsem ale poznala Ježíše, kterého jsem pozvala do svého života, požádala ho o odpuštění a vedení. Teď prožívám úžasné a zdravé vztahy plné radosti a lásky a hlavně jsem konečně šťastná.

Veronika M.

studentka gymnázia

Vždycky jsem se snažila, aby mě lidi měli rádi. Když jsem poprosila Ježíše, aby vstoupil do mého života, začal mi denně dokazovat, že mě má rád takovou, jaká jsem. A že nikdy jeho lásku a přijetí neztratím. Lidé pomíjí, jejich náklonnost může být vrtkavá, ale já žiji s vědomím, že Bůh při mě stojí a nikdy mě neopustí. 

Krista P.

středoškolská učitelka

Spoustu let jsem hledal něco, pro co by se dalo žít. Když jsem potkal lidi, kteří žili s Ježíšem a viděl jsem jejich naplněné životy, chtěl jsem to taky. Dnes mi Ježíš pomáhá vidět v životě smysl a vím, že se na něj můžu vždycky spolehnout.

Petr V.

online marketér a webdesigner

Kdysi jsme jedné dívce pomáhali v osvobození od zlých duchovních sil. Viděl jsem na vlastní oči jejich působení a zároveň Ježíšovu autoritu a jeho vítězství nad těmito zlými silami. Jsem moc rád, že Ježíš vede můj život a chrání mě od zlého.

Daniel P.

pracovník s mládeží v programu EXIT Tour

Byla jsem vychovaná v náboženském prostředí, takže jsem věděla o Bohu a Ježíši. Ale víra nebyla osobní. Když jsem pozvala Ježíše do svého života, proměnil mě z dodržování tradic a rituálů na živý vztah s ním. Znám ho a teď opravdu žiji plnohodnotně.

Markéta P.

učitelka v Montessori školce

Rozhodla jsem se dát svůj život Ježíši. Na lidech, kteří s ním mají osobní vztah, jsem viděla vnitřní radost a pokoj a ve vztazích přátelství, zájem a ochotu si pomoct. Ježíš dal mému životu smysl a mně samotné hodnotu. To, co jsem předtím hledala.

Jarča R.

vedoucí účetní