Získej Bibli

Bible není jen tak ledajakou knihou. Stala se nejprodávanějším dílem v celé historii a jedná se rovnou o knihovnu více než 40 autorů, mezi které patří například pastýři, králové, básníci nebo rybáři.

Přestože se začala psát už někdy okolo roku 1400 před Kristem, což je opravdu hodně dávno, dokáže promlouvat ke každému i dnes. Neváhej se o tom přesvědčit a koukni níž na možnosti, jak tuto knihu získat. 

Stáhnout Bibli do mobilu

Stačí pár kliků a tuhle úžasnou knihu můžeš mít ještě dnes ve svém mobilu. Aplikace je přehledná a nabízí tipy, jak Bibli číst, aby se v ní člověk neztratil, ale vytěžil z ní maximum.

Velkou výhodou aplikace je to, že se do ní můžeš kdykoliv kouknout, protože mobil máme většinou stále po ruce. Je to i další supr nápad, jak si například zkrátit cestu tramvají nebo čekání u lékaře. 🙂

Získej svou kopii

Jsme ovšem připraveni i na ty, kteří milují vůni knih a listování jejich stránkami. Máš-li zájem, moc rádi se s Tebou zkontaktujeme a vymyslíme způsob, jak bychom Ti předali nebo dopravili Bibli ve fyzické podobě.

V níže uvedených lokalitách a jejich okolí nebude problém domluvit setkání s předáním a třeba i popovídáním. 😉

Naše lokality

Praha, Brno, Ostrava, Poděbrady, Frýdek-Místek, Opava a okolí těchto měst

Pokud budete mít zájem o kopii Bible, vyplňte formulář, nebo nám napište na Messenger.

Jak číst Bibli

Pozor, pozor! Jak už bylo výše napsáno, Bible opravdu není ledajaká kniha.

Pokud bys ji začal číst od začátku, pravděpodobně bys moc daleko nedošel. První část, které se říká Stará zákon, je hodně stará a není úplně snadné porozumět všem jejím pasážím a knihám.

Proto se doporučuje začít číst tu druhou, mladší část, která se jmenuje Nový zákon. Jsou v něm úžasné příběhy a texty, ze kterých se dá získat spousta mouder a zajímavých myšlenek. Tak směle do toho, stojí to za to. 🙂

Potřebuješ navést, nebo se jen zeptat?

Pokud bys měl nějaký dotaz nebo potřeboval poradit, určitě se na nás můžeš obrátit. Níže najdeš formulář, který slouží k těmto účelům.

Budeme rádi za jakoukoliv odezvu a bude-li to v našich silách, pomůžeme.    

    Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.